Przychodnia weterynaryjna

godziny przyjęć: pon-pt 9-20, sobota 9-14, niedziela 10-12
tel./fax. 22 775 35 97
kom. 504 078 614 lub 503 169 066
Get Adobe Flash player

O nas

Przychodnia weterynaryjna Medi-Vet – O nas

Medi-Vet to przychodnia zajmująca się leczeniem zwierząt towarzyszących. Działamy od kwietnia 2001 r., co czyni nas najstarszą specjalistyczną przychodnią weterynaryjną na terenie powiatu nowodworskiego.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, zdobyte w czasie pracy w renomowanych warszawskich klinikach weterynaryjnych, m.in. Klinice Lancet i Centrum Weterynaryjnym Beneventum.

Przychodząc do naszej przychodni ze swoim podopiecznym, mają Państwo pewność fachowej obsługi, niezależnie od pory dnia. Każdym czworonożnym pacjentem zajmuje się doświadczony lekarz weterynarii.

O naszych umiejętnościach przekonało się już kilka tysięcy zwierząt i ich właściciele.

Nawiąż kontakt z przychodnią weterynaryjną MEDI-VET już dziś.

Sławomir Fajkowskiabsolwent wydziału weterynaryjnego w W-wie w 1996 r. W 2005 uzyskał tytuł specjalisty chorób psów i kotów. Zanim powstała przychodnia Medi-Vet przez wiele lat pracował w Centrum Weterynaryjnym Beneventum w W-ie oraz Klinice Lancet w W-wie. Zajmuje się leczeniem internistycznym oraz wykonuje zabiegi z zakresu weterynaryjnej chirurgi ogólnej

Mirosława Ambroziakabsolwentka wydziału weterynaryjnego w W-ie w 1999 r. W 2007 uzyskała tytuł specjalisty chorób psów i kotów. Bogate doświadczenie zdobyła w Lecznicy SFORA w W-wie. Zajmuje się leczeniem internistycznym psów, kotów i gryzoni oraz królików, a także diagnostyką laboratoryjną, wykonuje zabiegi stomatologiczne.

absolwent wydziału wet. w Warszawie, dyplomowany specjalista chirurgii weterynaryjnej (2004 r. ). Wykonuje zabiegi z zakresu ortopedii i okulistyki.